Klass 3 2024/2025 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Plac. | Namn | Klubb | Poäng | J ä m j ö O p e n |
V i b y O p e n |
R o s l a g e n O p e n |
V a x h o l m O p e n |
S i b b a m å l a O p e n |
V a x h o l m I n d o o r C u p |
||||||||||
1 | Tommy Karlsson | Sibbamåla | 65 | 1 | 15 | x | 13 | 18 | 18 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
2 | Roy Dahlén | Dynapac | 52 | 11 | 11 | x | 4 | 20 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
3 | Johan Johansson | Tingsryd Hsc | 38 | 7 | x | x | 15 | x | 16 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
4 | Martin Anjou | Balders HSK | 35 | 5 | x | x | x | 16 | 14 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
5 | Marcus Peterson | Balders HSK | 32 | 15 | x | x | x | 9 | 8 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
5 | Maire Johansson | Växjö HSK | 32 | 1 | x | x | 11 | 8 | 12 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
5 | Stefan Olofsson | Korpen Nybro | 32 | 3 | x | x | 9 | 11 | 9 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
8 | Åke Bergqvist | Tingsryds HSC | 30 | 1 | 6 | x | 6 | 6 | 11 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
9 | Peter Olofsson | Korpen Nybro | 29 | 2 | x | x | x | 7 | 20 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
10 | Bernt Olsson | Jämjö Hsk | 24 | x | 0 | x | 4 | 14 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
11 | Carina Gneupel | Sibbamåla | 23 | 1 | 9 | x | 1 | 6 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
12 | Hernan Hernandez | Jämjö Hsk | 20 | x | 13 | x | 7 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
12 | Sune Olsson | Korpen Nybro | 20 | 9 | x | x | 5 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
14 | Dan Hallstan | Växjö Hsk | 19 | x | 7 | x | 0 | 6 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
15 | Erik Smiding | Vaxholm Hsk | 18 | x | x | x | x | 12 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
15 | Ulf Svensson | Jämjö Hsk | 18 | x | 5 | x | 1 | 6 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
17 | Ewa Malmqvist | Jämjö Hsk | 17 | x | 4 | x | 1 | 6 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
18 | Jonny Åberg | Balders HSK | 13 | 13 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
18 | Ingegerd Pettersson | Lanternan | 13 | 1 | x | x | x | 6 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
20 | Tomas Lindahl | Korpen Åseda | 12 | x | x | x | x | 6 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
21 | Lukas Bern | Dynapac | 11 | 0 | x | x | 1 | x | 10 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
21 | Bela Bodi | Växjö HSK | 11 | 0 | 0 | x | 1 | 10 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
23 | Björn Gabrielsson | Vaxholm Hsk | 10 | 4 | x | x | x | 0 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
24 | Mikael Grönskog | Sibbamåla | 9 | x | 3 | x | 0 | 0 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
25 | Jan Petersson | Lanternan | 8 | x | x | x | 1 | 0 | 7 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
25 | Solveig Axelsson | Växjö Hsk | 8 | 0 | 2 | x | 0 | 6 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
27 | Martin Antic | Värends HSK | 7 | 1 | x | x | x | 6 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
28 | Sebastian Israelsson | Sibbamåla | 6 | x | x | x | x | 6 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
28 | Thomas Dahl | Växjö HSK | 6 | 0 | x | x | 0 | 6 | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
28 | Hasse Johansson | Tingsryd Hsc | 6 | 6 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
31 | Leif Sundahl | Carlskrona HSC | 2 | 0 | 0 | x | 2 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
32 | Maria Andersson | Team Småland Hsk | 1 | 1 | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
32 | Roger Eriksson | Balders HSK | 1 | 1 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
34 | Gebriela Kostantinos | Korpen Åseda | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
34 | Yamonlada Damnoenngam | Växjö Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
34 | Pascal Letter | Balders Hsk | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
34 | Clara Larsson | Värends HSK | 0 | x | x | x | x | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
34 | Lennart Karlsson | Tingsryds HSC | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
34 | Irene Pettersson | Lanternan | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
34 | Ulrika Rydell | Värends HSK | 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x |
Svenska HästskoKastarFörbundet (SvHKF) 2024 |
Har du synpunkter, frågor eller upptäckt något fel på hemsidan kontakta gärna webmaster Tomas Lindahl |
Delar av material som finns på svhkf sidor är skyddat enligt lagen om upphovsrätt. |
Eftertryck eller annan kopiering är strängeligen förbjuden. Copyright © svhkf.se |